Вінницька область

Олександра Устінова
Народний депутат, вінничанка, голова Вінницького обласного осередку, Політичної Партії "ГОЛОС", членкиня комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
ustinova@rada.gov.ua
Марина Януш
Помічник- консультант народного депутата України Устінової Олександри Юріївни. Громадська діячка та лідерка студентського руху Вінниччини. 
Ярослав Мрочко
Координатор Вінницького обласного осередку Політичної Партії "ГОЛОС". Підприємець. Помічник- консультант народного депутата України Устінової Олександри Юріївни.

Вінницький районний осередок

Василь Нікіторович
Підприємець. Брав участь у створенні інноваційного бізнесу з вирощування креветок в м. Жмеринка, що став відомим на всю Україну. Має 15 років досвіду в підприємницькій діяльності. 
Богдан Куценко
Культурний та громадський діяч Вінниччини. Співзасновник та президент всеукраїнської ГО «САН». Співорганізатор фестивалю «Air Гоголь Fest 2019» та «Інтерсіті Лайв» у Вінниці. Учасник робочої групи з підготовки концепції «Вінниця – велика культурна столиця України».
Марія Овчарук
Лікарка, кандидат медичних наук, доцент кафедри ВНМУ ім. М.І.Пирогова. Координаторка БФ «Пацієнти України» в м. Вінниця. Авторка більше 30 наукових публікацій. 
Марія Стебелєва
Волонтер, міофасціальний терапевт. Голова правління БО БФ “Об'єднання волонтерів Вінниччини”. Ініціює та організовує отримання гуманітарної допомоги дитячим будинкам, лікарням, будинкам для людей похилого віку.
Іван Полюхович
Громадський діяч. Голова ГС "АйТі кластер Вінниця". Керівник відділу впровадження стандартів безпеки на ринку харчової продукції (НАССР); ГО "СФЕРО" . Державний дорадник - впровадження інновацій в агропромисловості.
Андрій Корсун
Військовий лікар, учасник АТО. Начальник клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації, 16 років медичної практики. З 2014 року займається транспортуванням поранених з зони АТО на літаку АН-26 «Віта» у складі 95-ї окремої аеромобільної бригади.  У 2016 році удостоєний державної нагороди України «Орден Данила Галицького».
Вадим Бабій
Лікар-анестезіолог, підполковник медичної служби, Старший ординатор відділення невідкладної медичної допомоги у Військово-медичному клінічному центрі, 16 років медичної практики. З 2014 року займається транспортуванням поранених з зони АТО на літаку АН-26 «Віта». Нагороджений У 2020-му за міжнародне співробітництво в медицині отримав «Орден Святого Пантелеймона» (так званий «Медичний Оскар»).
Інга Гончарук
Власниця соціально-відповідального бізнесу в Вінниці- інклюзивної пекарні “Good Bread Vinnytsia”.Працювала в IT-компаніях у Великій Британії, де розробляла та імплементувала математичні моделі у сфері енергетики. 
Катерина Мізева
Волонтер організації «Нова Свідомість», співзасновниця центру розвитку «Нова Свідомість» для дітей з аутизмом. З початком війни займається волонтерством для військових у зоні бойових дій, допомагає пораненим. Ініціювала створення на базі реабілітаційного центру «Гармонія» «Сенсорної кімнати».
Володимир Доменюк
23 роки досвіду роботи в правоохоронних органах на Вінниччині. Великий досвід співпраці з органами місцевого самоврядування, представниками територіальних громад, керівниками підприємств, соціальних, навчальних та культурних закладів. 
Наталія Кузнєцова
Волонтерка. Більше 15 років допомагає Немирівській школі-інтернат.
Марина Ревенко
Режисер-постановник.Організувала перший в Вінниці театр-студію «Особливий театр» для дітей з аутизмом, синдромом Дауна та ДЦП. Авторка та режисерка мистецьких та культурних заходів У 2016 році організувала незалежний театр-студію «ПТАХА».Керівник Вінницького Благодійного Фонду Розвитку Людини. 
Дмитро Костюк
Фізична особа підприємець. 15 років досвіду роботи в сфері ІТ. 
Сергій Сушак
Фізична особа підприємець
Тетяна Карпенко
Допомагає людям розібратись в особистих фінансах, фінансово убезпечити своє життя на випадок непередбачених обставин, створити капітали і резерви  - пенсійний, на освіту чи житло дітям, на інші довгострокові цілі. Поширює фінансову грамотність і навики підприємництва.
Ігор Щербаков
Студент та громадський активіст 
Ярослав Юшков
Підприємець. Директор кінофестивалю "Kinove"
Діана Грицик
Студентка, громадська активістка та волонтерка 
Владислав Коновальчук
Студент та громадський активіст
Уляна Устінова
Волонтерка, громадська діячка. 
Юрій Ільніцький
Експерт в сфері регіонального розвитку, науковець. 
Олександр Подвойський
Підприємець, працює в Крафтовій пекарні "Good Bread Vinnytsia"
Владислав Кремінський
Майстер спорту України Міжнародного класу. Багаторазовий переможець та призер  Міжнародних змагань та Чемпіонатів Європи, Кубків світу. "Людина року" (молодий спортсмен) у місті Вінниця.  Учасник Юнацьких Олімпійських ігор. Створив у Вінниці Мистецьку галерею "VinArtGallery".
Любов Кошелева
Власниця українського бренду ТМ "Грація", що спеціалізуається на пошитті медичного одягу. Авторка і засновниця еко-двору "Сквер над скелею". Приймала активну участь у боротьбі проти забудови берегу Південного Бугу.
Віктор Білань
Підприємець. Засновник равликової ферми у Вінницькому районі.
Віталій Хуторний
Лікар-ортопед, має за плечима 6 років медичної практики. Учасник міжнародних науково-практичних медичних конференцій. Волонтер
Наталя Бондарчук
Підприємиця. Громадська активістка 
Микола Вальчук
Щелепно-лицьовий хірург , стоматолог- хірург.  Більше 2000 успішно проведених операцій. Учасник  Української  та Європейської асоціації  щелепно-лицьової хірургії. 
Ігор Бондарчук
Підприємець. Волонтер
Петро Остапчук
Фізична особа підприємець
Яна Остапчук
Волонтерка
Лариса Остапчук
Приватна підприємиця та волонтерка 
Олександр Корпан
Освітянин. Проректор з адміністративно - господарської роботи “Вінницької академії неперервної освіти”.16 років досвіду роботи в освітній сфері у м.Вінниця. Має три вищі освіти.
Інна Бандерс
Спеціаліст у сфері бухгалтерського обліку та консультування з питань оподаткування. З перших днів російсько-української війни разом з чоловіком допомагали армії. Бере участь у гуманітарних проектах з підтримки громадян, що постраждали внаслідок збройного конфлікту.

Гайсинський районний осередок

Євгеній Трохименко
Голова Гайсинського районного осередку Політичної Партії "ГОЛОС". Депутат Бершадської міської ради. 15-річний досвід підприємницької діяльності. Співзасновник благодійного еко-фестивалю «Skyline». В 2016 р. очолив «ФКП Флор-Сервіс», яке займається облаштуванням та ремонтом доріг місцевого значення, транспортних сполучень  господарств.Нагороджений відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», 2016 р.
Мирослав Щербина
Депутат Бершадської міської ради. Учасник революційних подій 2013-2014 рр. в Києві. Історик. Досвід роботи у журналістиці, громадянському секторі, галузі культури. Брав участь у відновленні експозиційної роботи Бершадського краєзнавчого музею. Краєзнавець, автор статей та розвідок, за які отримав місцеву літературно-філософську премію імені Василя Думанського.
Анатолій Козоріз
Депутат Бершадської міської ради. Активну політичну діяльність розпочав в 2013-2014 роках. Волонтер – член координаційної групи Бершадського району. Голова ГО «Бершадь-Майдан». З 2015 р. депутат Бершадської районної ради. Підприємець. Співзасновник та організатор еко-культурного фестивалю «О.Б.Р.І.Й».
Оксана Когут
Депутатка Бершадської міської ради. Освітянка, провідна спеціалістка відділу освіти Бершадської РДА, має багаторічний досвід роботи, дотримується конструктивної та принципової позиції у вирішенні проблем освіти.
Валерій Вакуляк
Депутат Джулинської сільської ради. Директор машинно-тракторного парку «Надбужжя Плюс» с. Чернятка Джулинської ОТГ, громадський активіст.
Олег Бабій
Депутат Джулинської сільської ради.Вчитель української мови і літератури Березівської ЗОШ I-II ст. Джулинської ОТГ, лауреат літературно-філософської премії імені Василя Думанського 2020 року, член Національної спілки журналістів України.
Алла Стахова
Депутатка Джулинської сільської ради. Освітянка, авторитетна вчителька, заступниця завідувача Хмарівської філії Джулинської ЗОШ I-III ст. (с. ХмарівкаДжулинської ОТГ).
Віталій Буняк
Відомий громадський активіст. Один із організаторів національно-демократичного осередку на Бершадщині з початку 2000-х. Заступник голови Бершадської районної організації людей з інвалідністю «Оберіг».

Хмільницький районний осередок

Юрій Шевченко
Голова Хмільницького районного осередку Політичної Партії "ГОЛОС".Підприємець. Меценат та громадський активіст. 
Олена Черній
Депутатка Хмільницької міської ради. Керівник громадської організації "Центр аналізу місцевої політики", членкиня зоозахисної громадської організації "Планета добра", правозахисниця, громадський детектив відділу спеціальних проваджень секретаріату Уповноваженого Верховної ради з прав людини.
Ігор Мельничук
Депутат Хмільницької міської ради. Фахівець зі житлово-комунального господарства. 
Володимир Плахотнюк
Громадський діяч. Експерт Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» з питань моніторингу та проведення публічних закупівель, аналізу місцевої нормативної бази та місцевих програм.

Жмеринський районний осередок

Михайло Піддубний
Голова Жмеринського районного осередку Політичної Партії "ГОЛОС". Директор Барської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, педагог, магістр управління суспільним розвитком, аспірант Національної академії державного управління. Засновник РМО  "Станиця Бар Пласту - НСОУ" та РО  "Майдан".
Ігор Козак
Громадський діяч, засновник равликової ферми, заступник керівника «Пласту» у м. Бар , засновник фонду громади "Барі", голова вуличного комітету вулиці Гончарної. 
Роман Мочарний
Магістр мистецьких дисциплін, викладач Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського;  Співзасновник та голова "Фонду громади "Барі", спеціалізується на дослідженні потреб громади, розвитку молоді, та культурному розвитку громади, що входить в мережу розвитку філантропії
Олександр Коновалов
Адвокат, правозахисник.  Впроваджує проекти щодо юридичної та фізичної безпеки, захисту від незаконних дій державних органів. З 2015 року - керівник ТОВ «Агенція безпеки Гард».  Освіта "Облік і аудит" і "Правознавство"

Тульчинський районний осередок

Олег Новіков
Голова Тульчинського районного осередку Політичної Партії "ГОЛОС". Голова ГО "Тульчинська сотня сприяння ЗСУ" , волонтер. 
Сергій Свірідов
Підприємець. Громадський активіст